UA
EN
RU
+380 97 070 57 72
office@legaladvice.com.ua
/
/

Екстрадиція

Захист осіб, щодо яких надійшли запити інших держав про видачу (екстрадицію)
● Надання кваліфікованої допомоги при затриманні іноземця або особи без громадянства, розшукуваних компетентними органами іноземних держав для притягнення до кримінальної відповідальності чи виконання вироку суду.

● Захист при розгляді слідчим суддею клопотань про тимчасовий, екстрадиційний арешт; оскарження екстрадиційного арешту, якщо такий був обраний; перевірка підстав для подальшого тримання особи під вартою та зміна раніше обраного екстрадиційного арешту на інший більш м'який запобіжний захід.

● Оскарження рішень про видачу особи до іншої держави (на час розгляду видача особи не може бути здійснена).

● Підготовка клопотань про передачу кримінального провадження до правоохоронних органів України у порядку перейняття.

● Перевірка знаходження особи у міжнародному розшуку.

● Надання адвокатом кваліфікованої допомоги при затриманні чи встановленні іноземним компетентним органом особи, яка розшукується українськими правоохоронними органами з метою видачі (екстрадиції) в Україну.

● Захист осіб, які знаходяться у розшуку (оскарження рішення про оголошення особи в розшук; оскарження рішення про повідомлення про підозру; клопотання про закриття кримінального провадження за строками давності).

● Звернення про передачу засудженого судом іншої держави до позбавлення волі в Україну для відбування покарання.Заповніть форму зворотного зв'язку
Ми зв'яжемося з Вами протягом 24 годин
По всіх питаннях пишіть:

E-mail: office@legaladvice.com.ua
Телефон: +380 97 070 57 72

© Legal Advice